nedeľa 15. marca 2015

2x limitky od Essence: 1. Like an unforgettable kiss a 2. Cinderella


Ahojte... :)


Mesiac marec sa nesie v znamení nových limitiek od Essence a je mi cťou, že Vám ich teraz môžem predstaviť :) Ide o dve skvelé limitky, ktoré neušli mojej pozornosti a vedela som, že ma z nich hneď niekoľko vecí osloví :) Poďme si niečo povedať hneď o prvej limitke a jej dostupnosti.Like an unforgettable kissTáto krásna jarná limitka nás mala pôvodne obísť. Bola totižto určená pre všetky okolité štáty okrem Slovenka.  Vytešovať sa z nej mohli ako prvé moje české čitateľky a my slovenky sme mali mnohé hlavy v smútku. Avšak jedného dňa sa na fb stránke Essence objavila radostná správa o tom, že táto limitka predsa len zahniezdi aj na Slovensku avšak v menšom počte a len v pár v DM-kách :) (zoznam DMiek nájdete nižšie). Najskôr Vám predstavím všetky produkty, ktoré v limitkách sú a potom pod každou limitkou Vám ukážem čo som si zaobstarala ja a taktiež moje zhodnotenie. :)
A že čo je jej obsahom? Poďme sa na to pozrieť! :)

Vôňa

Hneď ako som sa dozvedela, že limitka bude dostupná aj u nás, utekala som na stránku Essence a začala si pozerať všetky produkty, ktoré táto limitka obsahuje. Ako prvá ma zaujala práve táto vôňa, ktorá sa nesie v znamení jari a pôsobí na mňa naozaj príjemným dojmom. Takže hneď som vedela, že ju budem chcieť. Len ma trochu mrzelo, že má len 10 ml. No čo už :) Avšak jej zloženie vyzerá naozaj dobre a lákavo, tak prečo nie. Milujem ovocné vône.
 Hlava pozostáva z ružového grapefruitu, manga a mandarínky, ktoré spolu vytvárajú ovocné osvieženie. V srdci nájdeš kombináciu konvalinky a maliny, čoho výsledkom je sladká a kvetinová kompozícia. krémové santalové drevo, pižmo a vanilka v základe dodávajú vôni hrejivosť.Vôňa tak jedinečná, ako bozk! 

Cena
  10 ml /3,49 €

                                  
Na moje obrovské prekvapenie Slovensko dostalo nie 10 ml ale rovno 50 ml vôňu do svojej limitky. Takže bolo rozhodnuté a veľmi ma to potešilo. :) 

Cena
7,49 €Štetec na lícenku

Po tomto štetci som naozaj túžila, bohužiaľ sa mi ho nakoniec nepodarilo vychytať a neušiel sa mi. :( Počula som na neho veľa chvály, že je príjemný na dotyk a skvele sa s ním pracuje. Tak som ešte smutnejšia :D No čo už, nie som už malé dieťa a budem to musieť nejako predýchať, že ho nemám. :D Btw. Ak ho niektorá má a nechce... odkúpim !!! :D

Cena
2,99 €


Rúže  na pery

Rúže ma taktiež celkom zaujali, ale nestíham míňať všetky čo doma mám, tak som sa nakoniec troška ukľudnila a povedala si, že za zaobídem aj bez nich :) Avšak mali naozaj krásne farby.

Dostupné odtiene:
                                                              01 nothing but lovestoned
                                                              02 pink me
03 keep calm and kiss me

Cena
 2,49 €

Vyhladzovač pier

O vyhladzovači pier som ešte nikdy nepočula, zrejme aj preto som si ho rovno zobrala. Rada testujem veci, ktoré som ešte nikdy nemala. Pery by mal zanechať jemné a vyhladené. Navyše krásne vonia, na perách vyzerá ako lesk a pery necháva krásne a pružné.
                                                             01 keep calm and kiss me

                                                                            Cena
                                                                            2,19 €                                                            
Laky na nechty
 Som lakomaniačka a už sa musím naozaj krotiť :) Farby sú krásne ale vybrala som si teda nakoniec len jeden, ktorý to bol uvidíte neskôr :) Fakt sa už musím krotiť :D

      01 nothing but lovestoned
02 always on my mint
             03 you let my heart skip a beat
04 pink me

Cena
1,99 €


Duo lícenky

Pôvodne som chcela obe, avšak keď som prišla do DM vychytala som už len jednu poslednú :( Táto limitka sa rozchytala v Bratislave ako huby po daždi v lese plnom hubárov :D 

Dostupné odtiene:
                      02 nothing but lovestoned
01 pink me

Cena
3,59 €

Očné tiene


          Tieto očné tiene vyzerajú naozaj super. Farby sú naozaj krásne, avšak ja by som ich nevyužila :)

Dostupné odtiene:
                                                                  01 always on my mint
02 love is in the air
     03 #cloud number nine

Cena
1,99 €

                                                                
Limitka je dostupná v týchto DM (skopírované zo stránky Essence):
Ludmila sab Hanušovce nad topľou, Tomova hnúšťa, Dumiro humenné
Pecival košice, teta, oc optima košice, maxol plus Moldava, video star Poltár, media Rimavská sobota, minimax Ruskov, Caroline Tornaľa, Luka 2 Tornaľa,BA Avion, BA Central, BA Polus, BA Púchovská, SENEC,PRIEVIDZA, Dunajská streda, Komárno, Poprad, Žilins, Košická galerka a Žiar nad hronom

A čo som si z limitky uchmatla ja?


Samozrejme, že hneď ako ovoňala túto nádhernú ovocnú vôňu, neváhala som ani chvíľku a hneď som ju brala :) Je fenomenálna a na leto bude naprosto úžasná.
Aj flakónik má rozkošnýLícenku som zatiaľ neskúšala, ale čítala som, že má zlú pigmentáciu.... uvidímeVyhladzovač pier si neviem vynachváliť, moje pery sú naozaj pružnejšie, hladšie a krajšie. :) Navyše krásne vonia a aj vyzerá pekne ako lesk.


Zo 4 dostupných odtieňov som si nakoniec vybrala práve tento oranžový, pretože všetky takýto odtieň ešte nemám :) Ružových mám veľa, fialových taktiež a tyrkysové mám tiež. Vyzerá jemne, broskyňovo a je podľa mňa úplne cute. :) 


Takže to je z tejto limitky všetko :) Uchmatli ste si z nej niečo aj Vy?


Naozaj podarená limitka, ktorú v Essence naprosto vychytali. :)Presuňme sa k limitke číslo 2, ktorá sa v týchto dňoch ešte len začala postupne rozvážať po celom Slovensku a bude v každej jednej DM.


CinderellaKeď som si začínala myslieť, že ma už Essence lepšou limitkou neprekvapí, tak prišla na scénu nová limitka priamo z dielne Disney s názvom Cinderella. Každá z nás bola raz malým dievčatkom, ktoré túžilo byť princeznou. Vďaka Essence sa môžme priblížiť k princeznovskému výzoru práve v tieto dni. :) Limitka vyzerá naozaj rozprávkovo a nevšimnúť si ju by bol naozaj hriech. Preto som sa v týchto dňoch vybrala do DM a vybrala som si zopár vecí, ktoré sa mi naozaj páčili. :)
Avšak nepoteším moje české čitateľky, pretože ako som zistila, tak limitka nie je určená pre Českú republiku.
 Poďme si však najskôr predstaviť všetky produkty z tejto limitky.

Lícenka

Asi každá z nás pozná krásnu rozprávku o Popoluške, ktorá sa chcela dostať na bál za princom a pomáhala jej kúzelná kmotrička kúzelným zaklínadlom  bibbidi-bobbidi-boo ... :) Aj táto lícenka vyzerá naozaj kúzelne a rozprávkovo.

01 so this is love

Cena
3,59 €Paletka očných tieňov

A čo by to bolo za Popolušku keby nemala aj krásne očné tiene? S touto paletkou sa určite stanete princezné všetky. Odtiene sú naozaj pekné a aj napriek tomu že som linkové žieňa, rozhodla som si ju zaobstarať. :) Veľmi sa mi zapáčila.

Cena 
3,99 €


Lesky na pery 

Pery a la Popoluška? Why not? :) S týmito leskami toho určite docielite. Vyzerajú naozaj lákavo, avšak nakoniec som si nevzala ani jeden, pretože mám už toľko vecí na pery, že to asi ani nestihnem všetko vymíňať. :D

             01 sing, sweet nightingale
02 so this is love
           
Cena
2,19 € Rozjasňovač


Na tento rozjasňovač som počula zatiaľ dva protichodné názory. Podľa niektorých sa leskne až moc a podľa iných je úžasný. A čo si o ňom myslím ja? Podľa mňa je fakt a nevidím na ňom nič zlé, lesknúť sa má, pretože odrazom svetla sa predsa pleť rozjasňuje, čiže svoju funkciu dokonale spĺňa a mne sa páči. Samozrejme netreba si ho dávať na kilá. A všetko bude v poriadku. :D

Cena

3,59 €Laky na nechty


Sú krásne a vzala som si nakoniec úplne všetky. :D Čo hovoríte na tieto odtiene? Podľa mňa sú pekné jemné a práve také by sa mi zrovna hodili, keďže do práce by som mala nosiť jedine niečo jemné. :)

         01 sing, sweet nightingale
       02 bibbidi-bobbidi-boo
03 prince charming
             04 watch out lady tremaine!

Cena
2,19 €Trblietavý nadlak
Je super :3 Avšak neznášam odlakovávanie takýchto trbličou, ale stále si ich kupujem :D

01 the glass slipper

Cena
2,19 €Nálepky na nechty


Nálepky na nechty sú naozaj cute :) Avšak prídu mi až moc detské a asi by už v mojom veku vyzeralo čudne, keby som si dala na nechty tancujúce mišky, črievičku a princa :D Ale tým Vás ostatné samozrejme nechcem odradiť, ak sa na to cítite tak kľudne. :) Ja som dosť detinská ešte stále aj bez toho :D Zbierka Angry birds plyšákov z Tesca je napríklad veľkým dôkazom, ale to som troška odbočila. :D

01 the stroke of midnight
         02 it's more than i ever hoped 

Cena
1,39 €

A čo som si z limitky uchmatla ja?


Ako som už písala vyššie, pre tento rozjasňovač som sa rozhodla aj napriek dvom protichodným názorom a nemôžem na neho povedať nič zlé. :)Má aj krásny kvetinkový vzor. :)Aj napriek tomu, že mám neskutočne veľa lakov, rozhodla som sa, že si vezmem tieto všetky. Väčšinou mám doma crazy farebné a výrazné laky a nič jemné v podstate nemám. Teraz sa mi zídu keďže som dostala novú prácu a tam si nemôžem dovoliť mať pestrofarebné nechty ako som zvyknutá. :(


 Farby sú naozaj krásne, pastelové a neodolala som proste :)


Takto vyzerajú na papierikuNeznášam odlakovávanie trblietavých lakov a aj napriek tomu si stále kupujem nové a nové a stále si s nimi lakujem nechty :D Tento je však naozaj princezničkovsky krásny Taktiež som sa nakoniec rozhodla aj pre paletku očných tieňov, ktorú som zatiaľ neskúšala, takže Vám o nej neviem povedať viac, ale farby sa mi veľmi páčia. Dúfam, že aj pigmentácia na tom nebude najhoršie.  Takže to je z môjho nákupu všetko :) 
Naozaj krásna limitka :) Zapáčila sa aj Vám?


Ako sa Vám tieto dve limitky páčia? Ukoristili ste si niektoré produkty aj Vy ? :) Kľudne sa mi pochváľte, budem rada.

10 komentárov:

 1. Super veci si si vybrala z tých limitiek. Okrem toho sa tieto LE essence veľmi podarili... Nám teraz žiaľ prerábajú Dm, takže som si zatiaľ nič neuchmatla... ale chystám sa :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti :) Tak to by si sa mala teda vybrať do inej DM, lebo tieto limitky určite stoja za to a neviem si ich vynachváliť. :)

   Odstrániť
 2. Ta první limitka mě neoslovila, tu druhou jsem u nás ještě neviděla, ale docela by se mi líbila ta tvářenka :)

  Welcome!♥Reviews everywhere

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nie som si celkom istá, že či Cinderella je aj pre Českú republiku. Idem si overiť informácie a dopíšem :)

   Odstrániť
 3. veľmi pekný článok :) z prvej limitky sa mi veľmi páči lícenka, kt. si si zaobstarala tiež, škoda tej výdrže ale dúfam, že bude recenzia :) voňala som aj voňavku, ale skôr by som siahla po menšom balení - akurát vhodná do kabelky :) z rúžov sa mi páči ten prvý ružovučký a zajtra si poňho asi pôjdem lebo má fakt pekný odtieň :) laky ani tiene ma nenadchli .. z druhej limitky tiež ma zaujala lícenka a ten krásny rozjasňovač ! :) súhlasím s tým, že máš veľa lakov na nechty tak by si sa mala krotiť, ale ja sa nemám tiež čo ozývať :D ..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Neskrotila som sa nakoniec :( Dokúpila som ich všetky! Volajte niekto mužov v bielom nech ma vyliečia :D No čo už so mnou no...
   A práve že ja som bola nakoniec rada, že sme dostali to väčšie balenie vône, lebo 10 ml za 3,50 € a 50 ml za 7,50 € takže chápeš :)

   Odstrániť
 4. Nikkie ty si proste blázon do nákupov....to tvoje neskrotenie ma uplne dostáva....:D pomyslim si ze ja som tiez taka..všetko musim skusiť..bože....privedte mi niekto domov sukromnu banku na peniaze ktorá sa nikdy nevyprázdni:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak vieš, minule mi tu písal nejaký anonym, že som odkázaná len na spolupráce... tak som si rýchlo nakúpila 300 tisíc vecí aby zmenil názor :D Ale nie... som hrozná, priznávam :3 Hanbím sa už za seba :D

   Odstrániť
 5. Mna sa páčia obidve, ale ku nám sa bohužiaľ nedostali. Teda aspoň ja som ich nikde nevidela. Škoda, lebo z obidvoch limitiek by som si určite niečo uchmatla :)
  Príď sa pozrieť na môj blog. Ak ťa zaujme, nájdeš ma aj na fb :)
  http://littlebubbleviks.blogspot.sk/
  https://www.facebook.com/pages/Little-bubble-Viks/921237621243196
  Ďakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tú prvú limitku už zrejme nezoženieš, ale Cinderella prišla na pobočky len teraz :) Takže utekaj do najbližšej DM a určite ju tam nájdeš :) A ďakujem za pozvanie, idem samozrejme pozrieť.

   Odstrániť