štvrtok 3. decembra 2015

Vianočná GiveAway
Ahojte ... :) 

Vianoce máme čoskoro za dverami a čo by som to bola za blogerku, keby som Vám a tým aj sebe nechcela urobiť radosť obdarovaním za vernosť, aktivitu a ďalší rok strávený pri čítaní mojich článkov. :)
Rozhodla som sa preto, že je už najvyšší čas vyhlásiť vianočnú giveaway, ktorá bude trvať až do konca roka a šťastná výherkyňa odomňa dostane 13 vecí, ktoré jej spríjemnia vstup do budúceho roku 2016.
Vybrala som opäť raz produkty, ktoré vlastním a používam aj ja až na pár výnimiek, ktoré ma jednoducho zaujali a vedela som, že ich pre Vás chcem kúpiť. :)
Snažila som sa produkty pojať v takom širšom zábere a to najlepšie celotelovo a práve preto som ja vybrala tieto produkty, ktoré som vybrala.

Dúfam, že Vás súťaž a hlavne produkty zaujmú a zapojí sa Vás čo najviac... Vaša radosť je aj mojou radosťou. :)Vyhrať môžete:

- Top náhrdelník, ktorí vlastním aj ja a je jednou z pých mojej zbierky
- Volare guličku pod páčo od Oriflame
- Limitovanú edíciu hojivého medového zázraku od Oriflame
- Balea telový krém
- Balea krém na ruky zo zimnej edície
- Balea pleťovú masku, ktorá je na 2x
- Vanilkovo-mandarínkový balzam na pery taktiež zo zimnej limitovej edície
- Essence lak na nechty Black
- Essence lak s efektom
- Essence strieborná ceruzka na oči
- Washi pásku s ružičkovým vzorom
- Vzorku krému od Nivei
- A vzorku krému od MaxFaktoru

Kvôli Vašej bezpečnosti a možnosti zostať v určitej anonymite som sa rozhodla, že e-maily od Vás tento krát chcieť nebudem a výherkyňa sa mi bude musieť ozvať sama. A taktiež ak niektorá nechce uviesť do komentáru svoj FB ... napíšte mi prosím do komentáru aspoň GFC a k FB napíšte: Posielam e-mail s menom. Následne mi zašlite mail na nikkienka@gmail.com s menom GFC a FB, ktoré ste nechceli uviezť. Ja si následne skontrolujem komentár priradím ho k e-mailu a pod Váš komentár napíšem schválené. Dúfam, že sa chápeme :) 

Tie ktorím nevadí uvádzať FB kľudne môžu tak ako boli zvyknuté. Robím to pre Vašu bezpečnosť, keď že sa v poslednej dobe rozšírili dosť vírusy, spamy, hackovanie a podvody.


Podmienky účasti v súťaži:

Podmienky sú veľmi jednoduché :)

Povinné: 

    1. Sledovať verejne môj blog cez GFC a FB: Blog Nikkienka.blogspot.sk + napísať pod akými menami (e-mail písať nemusíte, výherkyne sa budú musieť ozvať mne)
    

Nepovinné (bonusové žreby):
  

   2. Ak chceš mať o jeden žreb naviac, tak daj moju GA zdieľať napríklad na svojom FB, blogu ... a link mi pošli do (2.) komentáru, ktorý napíšeš :) 

   3. Ak chceš mať o ďalší jeden žreb naviac, tak ma followni na mojom instagrame:                  http://instagram.com/nikkienka a napíš pod akým menom. (3. komentár)

   4. A ak aj 3 žreby sú stále málo a chceš ešte svoju šancu zvýšiť, tak nie je problém. :) Na svoj instagram som pridala fotku, ktorú ste videli úplne hore. Spravte si jej printscreen, zaveste ju na svoj Instagram s menovkami: @nikkienka a #súťažímuNikkie a napíšte 4. samostatný komentár "Instagram foto". Ja to následne skontrolujem a pod tento komentár napíšem: zaradené do žrebovania. That´s all. :)Taktiež ma poteší ak okrem mien napíšete aj svoj názor na mňa, na blog, na moje články a podobne ... aby som vedela čo prípadne do budúcnosti zlepšiť. Samozrejme nie je to povinné. :)

Celkovo môžte mať až 4 komentáre = 4 žreby.


Súťažiť môže Slovenská a Česká republika.
Všetky povinné podmienky musia byť splnené, budem ich kontrolovať. Pravidlá nespĺňajúce komentáre vyraďujem automaticky zo súťaže.

Žrebovať budem nasledovne:
<30 ľudí - papieriky v miske
>30 ľudí - random.org

Súťaž trvá od 03.12.2015 do 31.12.2015.
V piatok  v neskorších hodinách 01.01.2016 sa dozvieme víťaza na blogu a aj na FB stránke. :)


Všetkým Vám želám šťastie nie len pri žrebovaní ale aj do Nového roka 2016 a samozrejme príjemne prežité Vianoce. :)33 komentárov:

 1. GFC Caroline
  FB Kajuš Zámečníková
  kajush.01@centrum.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. GFC: Natalia Kalusova
  FB: Natália Natt Kalusová
  natalia.kalusova@gmail.com

  Nikkie zase si nesklamala darčekmi..:)))))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. jeej :) super prakticke vecičky si vybrala, veľka chvála :)
  FB aj GFC: ako zvyčajne pod tymto menom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. GFC a FB: Baška Takácsová
  barbora6398@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. gfc bloglovin Barbora Perháčová
  fb Barborka Perháčová

  OdpovedaťOdstrániť
 6. GFC - Diary of a Girly Things
  FB - Jana Pelíšková

  OdpovedaťOdstrániť
 7. GFC slovakovairca95
  FB Irenka Slováková

  OdpovedaťOdstrániť
 8. GFC: Lenka Merkova
  FB: Lenka Lenuška Merková

  OdpovedaťOdstrániť
 9. GFC . Sár Kucková
  FB : Sára Kucková
  Skúsim šťastie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. zdieľam tu verejne https://plus.google.com/109555504271134080726/posts/bV2hXe8PpEn

  OdpovedaťOdstrániť
 11. FB i GFC Markéta Králová
  macu@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 12. FB i GFC Markéta Králová
  macu@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Ahoj,
  sleduji GFC jako KačaVal a fb taky Kača Val :) kaca.val.1996@seznam.cz
  Nádherná Giveaway <3 Náhrdelník je překrásný a hodil by se mi na jednu významnou událost :) Kulička od Oriflame se hodí vždy. Tuto bych nosila v kabelce :) Zázrak v kelímku jsem ještě nikdy bohužel nevyzkoušela a jak bych chtěla. Bohužel nebyla možnost :/ Tělové krémy od Baley mám hrozné ráda. Krém na ruce by se mi hodil, jelikož mám strašně vysušenou pokožku. Pleťová maska vypadá krásně :) Balzám na rty s mandarinkovou příchutí? Miluju mandarinky <3 Laky na nehty vypadají krásně :) Tužka na oči by se mi hodila, těch mám velkou spotřebu. A washi pásky miluju :)
  Jinak tvůj blog mám hrozně ráda. Líbí se mi hlavně tvé recenze a jakým stylem články píšeš. Jde vidět, že do toho dáváš kus sebe a pak se ty články krásně čtou :) Určitě pokračuj a přeji aby tě tvůj blog bavil pořád a aby jsi měla čtenářů, kolik si přeješ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Sdíleno :) https://www.facebook.com/profile.php?id=100010271800547
  kaca.val.1996@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 15. A sleduji i na instagramu, ale ten veřejně nesděluji. Snad bude stačit /katerinaz.......) v případě výhry určitě napíšu ke kontrole :)
  kaca.val.1996@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 16. https://www.facebook.com/Giveaway-SKCZ-723421241025612/
  tu zdielam

  OdpovedaťOdstrániť