O mne

Meno: Veronika
Vek:    29
Štúdium: Ukončené štúdium na Vysokej škole ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave, takže je zo mňa oficiálny magor Mgr.
Práca: V banke v obchodnom centre, som Senior poradca :)
Čím fotím? Ultrazoom kompakt Nikon Coolpix P900 (16.1. megapixels)Zrkadlovka Nikon D3200 (24,2 megapixels), Samsung Galaxy Note 9 (12 megapixels)
Čím natáčam?  Ultrazoom kompakt Nikon Coolpix P900Zrkadlovka Nikon D3200, Mobil Samsung Galaxy Note 9, Digitálna kamera Samsung HMX-H400
Úprava fotiek: Picasa 3 v PC, InstaBeauty, Photo Editor, PhotoLab Retro, Square InstaPic v mobile
Tvorba videa: Windows Movie Marker

Kontakt:

e-mail: Nikkienka@gmail.com
FaceBook stránka blogu: https://www.facebook.com/Nikkienka.blogspot.sk
Instagram: Nikkienka
Ask.Fm: Nikkienka
We♥It: Nikkienka
Twitter: @Nikkienka
Google+ : Veronika "Nikkienka" Hajtmánková
BlogLovin: Veronika Nikkie Hajtmánková

Ak by bolo niečo súrne a nikde inde ste ma nevedeli zastihnúť: FaceBook súkromný profil: Veronika Nikkie Hajtmánková

Ja a blogovanie

Ako som sa dostala k blogovaniu? V podstate to bola úplná náhoda :) Našla som na internete pár videí a článkov iných blogeriek a celkom ma to zaujalo. Najskôr som však nahovorila kamarátku nech si založí blog... a ona zase nahovorila mňa :D
Odkedy blogujem? Od 26.2.2013 :)
Ako často blogujem? Mám blogový diárik a zošit, kde si zapisujem čo a ako by som chcela napísať a hlavne inšpirácie na články. Nikdy nepíšem keď som rozladená, unavená alebo sa mi proste len nechce. Čitateľky by ma určite odhalili, že nie som vo svojej koži. hh :D Čiže blogujem keď mám hlavne čas, lebo toho je veľmi málo a taktiež keď mám náladu a inšpiráciu :)
Čo chcem v blogovaní dosiahnuť? Preraziť vo svete bloggeriek zrejme nebude ľahké, ale rada sa na túto "bumpy ride" vydám :) Takže mojim cieľom je dostať sa do povedomia, mať stále a pravidelné čitateľky, ktoré sa budú tešiť na moje články.
Čo mám na blogovaní rada? Bloggerky získavajú vďaka blogovaniu nový pohľad na svet. Ide hlavne o to, že zrazu sa im otvára v živote toľko nových možností a záujmov, ktoré by predtým nečakali. Šanca vyjadriť seba a vložiť do blogu svoju dušu a srdce, všetko čo ma baví, spoznať sa s novými ľuďmi, ktorých taktiež zaujíma svet blogovania, venovať sa písaniu článkov, skúšaní výrobkov, recenzovaní, nakupovaní vecí, ktoré predtým otestovali a "schválili" iné blogerky... Odkedy blogujem vždy keď idem kupovať niečo nové, tak hľadám články od viacerých blogeriek a podľa toho sa rozhodujem či výrobok kúpim alebo nie.  Je to úžasný svet, ktorý som si naozaj obľúbila :)
Čo nemám na blogovaní rada? Závisť, ohováranie a negatívne komentáre anonymov, ktoré sú proste nevhodné. Keď sa niekomu niečo nepáči, aspoň nech sa podpíše alebo mi napíše priamo správu, nemám rada údery, ktoré neviem odkiaľ a prečo pochádzajú. Taktiež mám vlastný štýl, ktorý je niekedy trošilinku trhlý, ale som to proste ja a nezmením sa len preto, že sa to niekomu inému nepáči. Riešením môže byť krížik napravo hore miesto urážok ;) Nikto nie je dokonalý a originál je originál.

Písalo sa o mne:
1. czechivy.blogspot.com
2. sueandcolours.blogspot.sk
3. pufflie.blog.cz
4. gamesite.sk

Ak chcete vedieť niečo viac, pýtajte sa :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára