piatok 8. mája 2015

Eye shadow palette / Spolupráca s postovnezdarma.cz

Ahojte ... :)Tento článok bude ďalším z mnohých článkov o spolupráci s postovnezdarma.cz, pretože ich ponuka produktov ma asi nikdy neprestane baviť. :) Množstvo produktov, ktoré na ich stránke ponúkajú  je naozaj neskutočné a vybrať si niečo je naozaj zázrak. :) Avšak naposledy keď som pozerala, čo by som mohla zrecenzovať, tak mi do očí padla úplne krásna paletka očných tieňov, ktorú som videla u mnoha báb avšak nikdy som sa s ňou nestretla. Bola to jasná voľba najmä vďaka krásnym výrazným farbám a pestrofarebnosti, ktoré paletka ponúka. Od postovnezdarma.cz som testovala už viacero vecí, ako ste si zatiaľ mohli všimnúť a každá jedna ma pri testovaní neskutočne bavila.

Keď mi paletka prišla, tak som sa veľmi tešila, pretože podobné odtiene ešte nemám a taktiež ma zaujala jej veľkosť:) Zmestí sa totižto bez problémov aj do kabelky v prípade cestovania napr. :)

Krásne farby ma hneď zaujali:)


Paletka mi prišla zabalená vo viacerých obaloch a dokonca ešte aj samotné tiene sú obalené vo fólií.

Naozaj krásne výrazné farby, ktoré sa nestratia ... a dokonca na výber aj metalické odtieneVyskúšať 120 tieňov naraz za pár dní sa zrejme ani nedá, to by som musela testovať minimálne 2 mesiace ... preto som vybrala pár z tých, ktoré mňa oslovili najviac a ukážem Vám ich aspoň takto. :)

Pripravila som pre Vás 1 líčenie, ktoré je síce skôr na maškarný ples :D Ale mne išlo o to, že som chcela využiť jarné farby a skombinovala som dve moje najobľúbenejšie :) A áno, uvedomujem si, že to nie je profesionálne líčenie :) Nikdy som s takýmito výraznými farbami nepracovala a chcela som sa proste len vyjašiť :) A vyšlo z toho toto :) 
Paletka ma oslovila a má veľa pozitív. Tými pozitívami sú najmä krásne farby, ich sýtosť, trvanlivosť, neskutočné množstvo odtieňov a praktické balenie. Toto všetko táto paletka má. Na líčenie som použila kozmetické štetce, ktoré mám od postovnezdarma.cz. :)

Nečítala si o nich? Článok nájdeš TU. ;)Charakteristika produktu zo stránky postovnezdarma.cz:

,,Bohatá sada očných tieňov obsahuje 120 rôznych odtieňov. S takto obsiahlou sadou si môžete vytvoriť dokonalé líčenie a zladíte ho s farbou Vášho oblečenie z Vášho šatníku."

Link na paletku TU
Cena: 25,29 €
120 očných tieňov
Obsah: 480 g
Rozmery balenia : 23x15x1,8


Čo na ňu vravíte Vy? :) Zaujala a páči sa Vám? Mne teda určite :) Tie farby sú proste božské.

9 komentárov:

 1. Vyzerá dobre, tiež som si práve objednávala paletky s rôznymi farbami... Tiež plánujem recenziu...

  Tie farby si teda riadne skombinovala, to by ma teda nenapadlo :) Si sa s tým vyhrala :)

  pinkshaaark

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To áno, len sami to nepodarilo podľa mojich predstáv :)

   Odstrániť
 2. Paletka je vážne veľká a tých farbičiek je naozaj neúrekom :D avšak farby sú pekné :)
  Pozývam na svoju Jarnú Giveaway o Yves Rocher produkty, práve teraz na mojom blogu! :)
  Jarná Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné barvy! Tenhle shop mám rada a myslím, že bychs či určitě taky vybrala! :D můj nový blog: clairer-blog.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Paletka mi přijde trochu přebarvená..... Nevím, poslední dobou jsem se zaměřila jen na nude odstíny, tak uvidíme, třeba se časem odhodlám :-)

  http://justopinion.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Paletka vypadá zaujimavo len asi by som toľko tienov ani nevyužila :D
  Pozývam ťa na knižnú GA ktorá prebieha na mojom blogu :)
  http://mojperfektnysvet.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Barvy stínů jsou vážně krásné. :) Já bych však využila jenom minimum z nich, protože barevné stíny nenosím - nesluší mi. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovedaťOdstrániť