utorok 26. mája 2015

Stretnutie so Zuii


Ahojte ... :)

V predchádzajúcom článku som Vás informovala o tom, že som sa zúčastnila môjho úplne prvého stretnutia s firmou, s ktorou som spolupracovala a taktiež s jednou z blogeriek Terkou z its-only-about-you.blogspot.sk . Jej článok o celej tejto akcií aj s ďalšími fotkami nájdete TU :) Bola som pozvaná kozmetickou firmou Zuii na oficiálne predstavenie ich celého produktového radu. Veľmi som sa tešila, pretože blogujem už niečo málo cez dva roky a nikde som takto zatiaľ nebola.
Hneď takto na začiatku Vám aj nalinkovávam dve firmy, o ktorých bude tento článok. :)
Linka na Zuii kozmetiku: www.biorganica.cz
  Link na Image-Maker: www.novetvare.sk


Stretnutie sa organizovalo 26.4.2015 od 10:00 - 12:15 v lokalite na konci Bratislavy pri Slovnafte... v ktorej som v podstate nikdy sama nebola ... možno aj preto som zablúdila :D Ešte cesta autobusom v pohode... ale to som sa predčasne tešila, že ako super mi to ide.... to že som behala po kilometrovom parkovisku plnom zátaraz, plotov, rámp ako moriak bez hlavy už tak v pohode nebolo... Dokonca ma zastavil pri jednej z rámp ujo vrátnik, že prečo tam pobehujem ... tak som sa mu musela priznať, že neviem trafiť do cieľa. Toho ani tak nezaujímalo ako to, že kde som sa tam nabrala, keďže okolo neho som nešla a od inakadiaľ sa tam dostať nedá. :D Mala som mu chuť povedať, že som sa teleportovala ale pred smrteľníkmi to mám prísne zakázané tak nech ma nebonzne Dumbledorovy do záhrobia... nakoniec som len mykla plecom a povedala, že netuším... ploty som nepreliezala. :D Až potom ho teda zaujímalo, že kam vlastne chcem trafiť... problém bolo, že ani on nevedel... ukázal len smer, že kde by to asi tak mohlo byť. Ok išla som tam... konečne som našla nápis, ktorý som celú tu dobu hľadala.... Refinery Gallery.
Plná šťastia a nádeje, že som na mieste... pretože som už mierne meškala nejakých 5 minút ... som vstúpila do budovy....aaaaa
No výborne ... tak ešte som neskončila :D Všade hole steny, bez podláh ... a nechápajúc na mňa pozerá jeden robotník, že čo tam hľadám ... vôbec nevedel čo od neho chcem... tak som išla ďalej :D Konečne som našla nejakú fotografku, ktorá určite bude vedieť kam mám ísť ... aha tak nič... rozpráva na mňa po anglicky :D Až jeden ujo videl, že som v miernom strese a nasmeroval ma na schody vedúce až priamo tam, kam som celú tu dobu chcela ísť. :)

Výborne som na mieste.
Konečne... som trubka no.

Hneď pri príchode ma oslovili a usadili do miestnosti kde sa práve odohrával kurz Image-maker, kde sa baby z tohto kurzu učili líčiť. Bude ešte jeden článok, kde sa dozviete všetko o tomto kurze a ak budete mať záujem vedieť viac.... neváhajte sa pýtať... ja tieto otázky pretlmočím babám z Image Markeru a zistím odpovede. :)


Veľmi ma zaujala táto naaranžovaná kvetina v kozmetickej téme. :)

Taktiež všade okolo módne časopisy ...
A umelecké fotky...


A veľmi pekne nás aj pohostili rôznymi dobrotkami :)

Keď sa skončil kurz Image markeru prešli sme do vedľajšieho atelieru, kde sme s Terkou mali pripravenú rezervovanú sedačkovú lóžu, ktorú som spomínala už v minulom príspevku. :) Bolo to úplne super, cítila som sa tak strašne dôležito :D


Naša sedačková lóža, z ktorej sme mali výhľad na všetky tie krásne produkty, ktoré na nás čakali.


Hneď po príchode do miestnosti sa nám predstavila pani z Čiech, ktorá nám postupne začala predstavovať všetky produkty a ich účinky.
Sama si prešla ťažkým obdobím keď jej pleť bola poznačená ťažkým akné. Fotku, ktorá nám ukázala všetko len dokazovala. Ja som s akné našťastie nikdy nemala problém, ale viem, že je to niečo strašne nepríjemné. Prednášajúca nám hovorila celý príbeh o tom, ako jej kamarátka predstavila kozmetiku inlight s tým, že nech vyskúša, že už nemá čo stratiť a uvidí. Rozhodla sa teda, že to vyskúša a jej problémy s pleťou sa začali konečne po toľkých rokoch riešiť. Preto sa rozhodla, že túto kozmetiku začne predsatavovať aj ďalším ženám, ktoré majú problémy a začala to spolu so známou predávať.
Hovorila nám, aké nebezpečné môžu byť pre ľudský organizmus výrobky, ktoré na svoju pleť aplikujeme. Taktiež nám rozprávala, že používala inú kozmetiku aj počas dojčenia svojho dieťaťa. Myslela si, že tá kozmetika je v poriadku a nič sa nemôže stať. Nakoniec kožné problémy mal aj jej malý syn, pretože všetkú tú chémiu čo si dávala prostredníctvom krémov cez pleť do tela sa prenášala do materského mlieka, ktorým dojčila syna.
Po vysadení tejto kozmetiky sa zmenili aj synove problémy.

Vtedy sa začala viac zaujímať, že čo všetko si dávame do tela a že prečo sa to nerieši vo veľkom, keď je to až životu ohrozujúce.


Popri celej prezentácií a rozprávaní líčila školiteľka z Image Makeru (mimochodom bloggerka PattyImage) pani z Image Markeru, ktorá si robila kurz. :) Patty dostala za úlohu vybrať si hociktoré produkty a pani s nimi nalíčiť. :) Tak sa teda do toho pustila a prednášajúca ďalej pokračovala.Ukazovala nám, že kozmetika Zuii má aj takýto malinký transportný stojan do obchodov, ktorý je jednoduchý a skladný.

Všetky výrobky, o ktorých nám rozprávala sme si mohli aj vyskúšať na svojej pokožke. :) Takže sa vo veľkom testovalo... odfotila som aj baby z Image makeru ako testujú. :)Každý jeden z týchto výrobkov neskutočne krásne kvetinovo voňal. Mala som chvíľkovo pocit, že som na lúke plnej kvetín a rochním sa v nich ako taký čuník. :D Bolo toho tak strašne veľa, že už som nemala ani kúsok miesta voľný na ruke.
Všetky tie výrobky sú tak krásne, voňavé ale nad moje finančné možnosti. Preto asi začnem pomaly ale iste šetriť. :)

Tu je výsledok nalíčenia s výrobkami od Zuii... jarné a fresh by som to pomenovala :)
Takýto nude look je teraz veľmi trendy a že jej to aj sekne. :)

Ale poďme sa už bližšie pozrieť na všetky tie krásne výrobky, ktoré som mala tú česť vyskúšať na tomto stretnutí.


Naozaj toho nebolo málo . :)


Tri kúzelné kvetinky, ktoré tvoria základ každého výrobku, dostaneme sa k nim až o kúsok nižšie. :)

Takže začneme prvým stojanom, ktorý ste mali šancu vidieť už na pár fotografiách a postupne sa presunieme ďalej, keďže je toho veľmi veľa.
Takže z ľava doprava -> korektorové ceruzky, ceruzky na obočie, ceruzky na očné linky a kontúrovacie ceruzky na pery.
Najviac ma oslovili korektory, ktoré sa krásne prispôsobia pleti, kontúrovacia ceruzka na pery a úplne najviac ceruzka na obočie, ktorá má skosený tvar a veľmi dobre sa s ňou pracuje.


Krémy Inlight, ktoré dostali pani prednášajúcu z Čiech z nepríjemných problémov s akné. Sú neoddeliteľnou súčasťou jej života a žiadne iné už nepoužíva.
Krémy sú na olejovej báze, preto ich stačí naozaj málo = vydržia dlho. 


Malá ochutnávka aj z makeupov a paletiek... :)
Ideme ďalej...


 A dostávame sa asi k najobletovanejšiemu stojanu plnom krásnych dekoratívnych produktov, ktorý ihneď zapôsobil na všetkých prítomných svojimi farbičkami. :)

Predstavím Vám tieto produkty krásne porade od vrchu nadol. :)

Prvé na rade sú tieto krásne pestrofarebné očné tiene, z ktorých si určite vyberie svoju farbu každá jedna z nás. :)
Skúšala som aj ich pigment len tak na prste a tak vyzeral pigment super... chcelo by to ale otestovať ich priamo na oku... ako a koľko držia. :) Takto sa mi ťažko súdi, ale po farebnej stránke super.

Okrem týchto mono očných tieňov sú v predaji aj také menšie paletky, na ktoré som nejako pozabudla a neodfotila ich. Ale nájdete ich: TU


Forrest je krásny odtieň zelenej :) veď viete, že ja som na zelenú... ale mať na očiach by som ju nemohla... vyzerám ako pakoid. :)

 Zaujala ma aj black diamond, ktorá by sa čisto teoreticky dala použiť aj ako linka.:) Či?


 A pre nude líčenie sú ideálne presne tieto odtiene :)

 Taktiež ponúkajú toľkoto veľa odtieňov púdrov. To som už dlho pri žiadnej kozmetickej značke nevidela. :) Je to super, pretože každá si dokáže vybrať presný odtieň podľa pleti, ktorý sadne ako uliaty.

Dostávame sa k ďalšej farebnej časti. :) Sú nimi rúže a lesky, ktoré ma hneď zaujali svojou sýtosťou.


A posledné "oddelenie" stojanu je množstvo podkladových báz, make-upov a rozjasňovačov. Make-up som už na testovanie mala, tento krát sa mi ušiel rozjasňovač, ktorý už zopár dní testujem :)


Z predstavenia produktov by to bolo všetko... avšak aj tak tento článok nekončí. :)

Po prezentácií výrobkov nás pustila pani z Image-Makeru do ich priestorov kde taktiež prebieha škola líčenia. :) Ide o šatňu s maskérňou v jednom.
Najviacma zaujalo hrozné množstvo kozmetiky a krásnych topánok. :D Vedela by som si vybrať.No nevybrali by ste si hneď aspoň polovičku? :D Keďže som na neónové veci, tak ma zaujali práve tieto dvoje topánky. :)


A čo som si z tohto stretnutia odniesla?
Bolo toho veľa, spoznanie krásnych výrobkov a svetu líčenia, príjemné pocity ...boli to aj troška materiálnejšie veci sa priznám :)
Dostali sme ja a Terka dve tašky, v ktorých boli riadne nádielky.

Túto taštičku aj s letákmi, vzorkami a výrobkom na testovanie sme dostali priamo od Zuii.

Dostala som rozjasňovač :)
A ideme už na tie spomínané letáčiky a magické kvetinky, ktoré som spomínala vyššie.A taktiež letáčiky o Inlight krémoch :)

A od Image makeru sme dostali veľké prekvápko. Pri odchode a rozlúčení nám podarovali takéto krásne taštičky + vnútri fén. :D Už sa mi nový aj zišiel, neviem ako to vedeli hh.


Dúfam, že ste sa aj napriek dĺžke článku dostali až nakoniec. Snažila som sa ho skrátiť ako už viac nešiel :D 
Dajte vedieť či Vás táto kozmetika zaujala. :) Ďalší článok bude o spomínanom Image Makeri a bližších informáciách.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára